15 راهنمای کاربردی برای به کار گیری دستگاه لیزر از گوگل وبمستر تولز

سئو گوگل از این‌که اشخاص به داده های مرتبط با کلمه ها مهم دسترسی داشت فراوان راضی کمبود و به همین یاد تصمیم گرفت منش خویش را تغییر تحول دهد و اشخاص را در ظلمت رها نماید . این تصمیم باعث شد کلیه جستجوها رمزگذاری شوند . داده های آنالیتیکی ارگانیک که افراد عادت داشتند آنها را دریافت نمایند دیگر وجود نداشتند , ولی هنوز هم روشی برای پی بردن کلمات کلیدی دستگاه لیزر اساسی و فیض آور موجود است . داشتن این اطلاعات ارزشمند هنوز هم دارای اهمیت است و فقط راه قابل اعتمادی که میتوانید سود فرمائید , گوگل وبمستر تولز است .

اما این ابزار هم همانند قبلی فعالیت نمیکند . شما می‌توانید فقط اطلاعاتی نظیر تعداد دفعات ظاهر شدن کاغذ موردنظر در نتایج جستجو دستگاه لیزر یا همان خرید دستگاه لیزر ( a ) , کلیک هایی دستگاه لیزر ( b ) که عدد تخمینی از کلیک اشخاص بر روی صفحه موردنظر را در اختیارتان می‌گذارد , نرخ کلیکی ( CTR ) ( c ) که تحت عنوان نسبت کلیک به بازدیدها تعریف میشود و حالت میانگینی ( d ) که موقعیت معدل برتر وبسایت در موتورهای جستجو را به اکران میگذارد را ببینید .

سرچ کوئری ها در گوگل وبمستر تولز

وقتی که در گوگل وبمستر تولز لاگین می‌کنید در بخش Search Traffic – > Search Queries می‌توانید داده ها بیشتری در زمینه‌ی کوئری هایی به دست آورید که آدرس وبسایت شما را نشان می دهند و طبقه بندی صفحاتی از تارنما را ببینید که در نتایج کاوش طولانی تر چشم شده اند . همینطور میتوانید حالت میانگین دستگاه لیزر آنان‌را در نتایج کاوش ببینید .

اینجا فقط جایی است که هنوز می توانید کلمات کلیدی جذب کننده ترافیک را مشاهده کنید . توصیه می کنم از این ابزار دستگاه لیزر رایگان فایده کنید و دستگاه لیزر دیدگاه مخصوص به شخصی از گوگل به دست آورید .
2 . بک لینک های دقیقی که گوگل در مورد دستگاه لیزر سایت شما دارااست را مشاهده کنید

برای این‌که بدانید چه وب سایت هایی به وب سایت شما اشاره دارا هستند میتوانید link : www . example . com را در نوار جستجوی دستگاه لیزر گوگل تایپ فرمائید . این مورد بعضی از وب سایت هایی که به شما لینک و پیوند داده اند را نشان می دهد . ولی برای اینکه نمای دقیق تری از موقعیت ساختار لینک و پیوند های خود بر روی اینترنت به دست آورید میتوانید از امکان Links to your site در وبمستر تولز به کار گیری فرمائید . دستگاه لیزر به یاری این امکان , فهرست جامعی از پیوند ها را در کناره چپ برگه خواهید داشت . همینطور می توانید فهرست کوتاهی از سایت‌هایی که طولانی تر به وب سایت شما پیوند داده اند و صفحاتی که بیشتر پیوند شده اند دستگاه لیزر را ببینید .