راهنمای ایجاد کرد Sitemap و معرفی آن دستگاه لیزر به گوگل از روش ابزار Google Webmaster tools

بهینه سازی وب سایت در موتورهای کاوش ( دستگاه لیزر )

جهت ایندکس کردن بهینه سایت توسط کاوشگر گوگل دستگاه لیزر و یا تغییرات ایندکسینگ میتوان از تجهیزات گوناگون Webmaster Tools گوگل به یاروهمدم فایل sitemap ایجاد شده برای سایت خود فایده و یا میتوان از فولدر robot . txt دسترسی موتورهای متفاوت را به صفحات وبسایت دستگاه لیزر شما که از نظر امنیتی و مرتبه آلرژی متعدد میباشند محدود و در اختیار گرفتن نمود دستگاه لیزر . این فرمان یاری شایانی در در دست گرفتن پهنای باند مصرفی هنگام ایندکس شدن صفحه های توسط موتورهای گوناگون نظیر ( Google , yahoo , bing ) دارااست . در تحت پروسه هر مورد دستگاه لیزر به طور جدا شرح داده شده‌است .

جهت ایندکس کردن بهینه وبسایت خویش به وسیله جستجو گر گوگل , میتوان با استعمال از keyword هایی متناسب دستگاه لیزر با محتوای تارنما دستگاه لیزر شما و بعد استفاده از sitemap های تولید شده با پسوند XML به این اصلی به وقوع پیوستن بخشید . روند فعالیت به شرح زیر است :

آغاز با مراجعه به وبسایت هایی مانند www . xml – sitemaps . com اقدام به ساخت یک Sitemap بدون‌پول برای وبسایت خود کرده و آن‌گاه sitemap تولید شده دستگاه لیزر در قالب XML را اخذ نمایید و شاخه اصلی وب سایت خود ( باطن فایل wwwroot ) قرار دهید .

همانگونه که در تصویر زیر مشاهده میکنید با واردکردن آدرس و در غایت فشار دادن دکمه ی Start نقشه ی وبسایت ما فراهم شده و می‌توانیم در روت اصلی تارنما خود آپلود کنیم .
تشکیل داد نقشه وب سایت

ساخت نقشه وبسایت

در سطح بعد وارد Google دستگاه برش لیزر , Tools شده و با اکانت خویش وارداتی و بر روی مورد “ Add property ” مطابق شکل زیر کلیک نمائید .

افزودن وب سایت دستگاه لیزر در وب مستر تولز

سپس در مرحله آن‌گاه پس از تایید مالکیت دامین به وسیله شما کاغذ ای مثل ذیل ظاهر خواهد شد که بر روی Crawl کلیک فرمائید .

باصرفه سازی وبسایت در موتور جست و جو

در منویی که گشوده میگردد بر روی گزینه ی Site Map کلیک فرمایید نظیر تصویر تحت :

با صرفه سازی سایت

و مطابق شکل ذیل بر روی add/test sitemap کلیک نمائید و نشانی sitemap مو جود در فایل wwwroot خود را وارد نمائید .

بهنه سازی وب سایت

بعداز Submit می توانید sitemap های خود را مشاهده کنید .

بعد بایستی به زمان ۲ – ۳ روز شکیبایی نمایید تا سایت شما به طور تماما باصرفه توسط موتور جستجوی گوگل ایندکس شود .

در حالتی که در با صرفه سازی وبسایت شما کمکی کرده ایم تجربه خویش را با ما به اشتراک بگذارید سپاسگذار